Balansery to nic innego jak obciążniki do narzędzi pneumatycznych bądź elektronarzędzi. Znajdują one szerokie zastosowanie na stacjonarnych stanowiskach linii produkcyjnych.

Dlaczego balanser jest tak przydatny? Dzięki niemu praca urządzeń jest nie tylko lżejsza ale także i bezpieczniejsza. Zastosowany balanser równoważy wagę podwieszonych na niego narzędzi i umożliwia manewrowanie narzędzi w pionie.

Urządzenie zawieszone jest na lince, która mając do dyspozycji mechanizm oparty na sprężynie i zapadkach pozwala zarówno na opuszczanie jak i podciąganie narzędzi podczas wykonywania danej operacji.

Balansery marki TECNA

Marka TECNA jest jednym z wiodących producentów balanserów. Jest to firma bardzo dobrze znana w Polsce, która cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Jej balansery są bardzo chętnie kupowane wśród wszystkich osób, które poszukują najwyższej jakości i dobrej ceny.

Jeśli więc poszukujemy wyżej wymienionych produktów, warto zainteresować się tą ofertą, która kryje w sobie wiele ciekawych rozwiązań.