Zapowiedź: Warta Poznań – Radomiak Radom

Mecz który dziś jest na ustach Polskich fanów piłki to z pewnością spotkanie Warty Poznań z Radomiakiem Radom. Obie drużyny walczą o wejście do Ekstraklasy – która z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko?

Patrząc na gospodarzy, można odnieść wrażenie, że jest to drużyna bardziej pasująca do Ekstraklasy. Warta Poznań ma już w tym aspekcie swoje doświadczenie i historie, które może wykorzystać na swoją szalę. Dziś może kolejny raz udowodnić, że pasuje do najwyższej klasy rozgrywek w Polsce.

Z kolei Radomiak Radom to drużyna, która podchodzi do tego spotkania w nie małych kłopotach. Oprócz meczu wyjazdowego, które wychodzą bardzo słabo drużynie z Radomia w tym sezonie, dorzucić możemy kilka kluczowych absencji w zespole. Pomimo tego, drużyna na pewno wyjdzie do walki o jakże ważny dla nich status.

Spotkanie dostępne w STS i eFortuny

Jeśli chcemy obstawić sobie to spotkanie legalnie, możemy tego dokonać przy pomocy Polskich, legalnych firm sportowych. Pod adresem https://listabukmacherow.pl/sts-czy-fortuna/ znajdziemy omówienie, dotyczące obu firm. Dzięki temu porównaniu, będziemy mogli stwierdzić, która z nich bardziej nam odpowiada. Polecamy!