Czy Serbska Crvena zvezda wróci do Ligi Mistrzów?

Kolejne mecze o awans do Ligi Mistrzów odbędą się w dniu dzisiejszym. Najciekawiej zapowiada się spotkanie między serbską Crvena zvezdą, która w pierwszym spotkaniu przegrała w sposób nieoczekiwany w Izraelu. Dziś przed własnymi kibicami, będzie miała okazję do rehabilitacji!

Crvena zvezda to drużyna zdecydowanie bardziej doświadczona niż M. Haifa, z którą przegrała tydzień temu. Po zaciętej walce, Crvena zvezda musiała ulec Izraelczykom 2:3. Dziś jednak jest idealna szansa na rewanż, ponieważ do oczekiwanego wyniku brakuje jednej bramki. Następnie Crvena zvezda i M. Haifa zagrają jak równe z równym o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów!

Kto ma większe szanse w tym spotkaniu?

Bardzo trudno mówić o realnych szansach obu drużyn. Z jednej strony Crvena zvezda to stały bywalec Ligi Mistrzów, który miał okazję mierzyć się z takimi zespołami jak Liverpool czy PSG w ramach rundy grupowej Ligi Mistrzów. Z kolei M. Haifa zaskoczyła pozytywnie na swoim boisku i jeśli dziś dobrze utrzyma tempo całego spotkania i wyprowadzi jakikolwiek cios, który zakończy się bramką, raczej przejdzie do dalszego etapu Ligi Mistrzów.

Warto spojrzeć także na zapowiedź gali high league, która będzie miała miejsce już za 4 tygodnie!