Polska Włochy: Czy mamy szanse na wygranie dzisiejszego meczu?

Mecz Polska Włochy będzie dziś w Lidze Narodów jednym z topowych spotkań. Czy jednak Polacy będą w stanie tym razem zagrać o wszystko i wygrać spotkanie? Jest to ostatni mecz na własnym boisku, dlatego jest to najlepsza szansa na zgarnięcie pierwszych punktów z wygranej w Lidze Narodów!

Z Włochami mieliśmy już okazję mierzyć się w Lidze Narodów na ich terenie. Po tamtym meczu wynik był dla nas zadowalający, albowiem 1:1 na wyjeździe z Włochami to wynik, który wiele osób brałoby w ciemno na początek zmagań w Lidze Narodów.

Niestety, ale nasza dalsza przygoda w tych rozgrywkach nie potoczyła się dobrze, albowiem przegrany mecz z Portugalią 3:2 w miniony czwartek pokazał, jak wiele jest przed nami do nadrobienia.

Mecz Polska Włochy na pewno będzie elektryzujący, albowiem obydwie drużyny będą poszukiwać bramek w tym spotkaniu. Co przemawia jednak po naszej stronie?

Krzysztof Piątek – Młody napastnik który jest w najlepszym momencie swojej kariery, ma szansę na świetne pokazanie się w reprezentacji narodowej, co uczynił już w pierwszym meczu. Polak dodatkowo zna świetnie ligę włoską, skutkiem czego na pewno jest w stanie grać dobrze przeciwko Włochom, z którymi gra na co dzień w Serie A.

Robert Lewandowski – ostatnio w gorszej dyspozycji, lecz jest to zawodnik, który w każdym meczu ma szansę na trafienie. Robert nie jest zadowolony z aktualnej sytuacji w kadrze, lecz znając jego ambicje i charakter, potęguje to tylko jego apetyt na strzelanie bramek.

W meczu Polska Włochy na pewno będziemy widzieć wiele błędów w grze naszej kadry i nawet mając już wynik, nie możemy być niczego pewni. Warto jednak dodać, że reprezentacja Włoch również lubi popełniać błędy, które z kolei Polacy potrafią choćby w minimalnym stopniu wykorzystać.

W dniu dzisiejszym, przy atucie własnego boiska i kibiców mamy praktycznie ostatnią szansę na realne punkty. Jeśli nie w Chorzowie, na pewno na wyjeździe będziemy mieć mega skomplikowaną sytuację.

Miejmy nadzieję, że zawodnicy mają świadomość tego, że dziś jest świetny dzień na przełamanie i zrobią ten krok w przód!