Kompleksowa usługa sprowadzenia zwłok z zagranicy

Sprowadzanie zwłok metodą międzynarodową stało się niezwykle proste. Wszystko dzięki usługom firm, które zajmują się transportem zwłok i nie tylko. Dzięki temu, otrzymujemy w pełni polskie wsparcie, które pomoże nam uzyskać wszelkie informacje, a także porady związane ze wszelkimi kwestiami transportu zwłok do naszego kraju. Jest to więc idealne rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą jak, lecz chcą sprowadzić zwłoki swoich bliskich, do naszego kraju.

Z jakich krajów można sprowadzać zwłoki?

Lista jest bardzo długa i zawiera właściwie wszystkie lokalizacje na całym świecie. Wszystko dlatego, że międzynarodowy transport zwłok wykonywany jest przez profesjonalną firmę pogrzebową, która oferuje swoje usługi wszystkim zainteresowanym stronom w Polsce. Wystarczy skontaktować się, podpisać odpowiednie dokumenty i firma może działać w naszym imieniu, zarówno w urzędach, jak i kwestiach logistycznych. Pamiętajmy bowiem, że transport zwłok jest możliwy wyłącznie po uzyskaniu niezbędnych zezwoleń, które w różnych krajach, różnią się od siebie mniej lub bardziej znacznie.

Kiedy zwłoki zostaną sprowadzone do Polski…

Wtedy również, wykonywany jest odpowiedni transport do miejsca, w którym zwłoki będą przetrzymywane do momentu ich pochówku. Jeśli chodzi o sam transport, to w zależności od kraju i trudności transportu w danym momencie, całość realizacji może potrwać od 3 do 7 dni roboczych. Jest to więc idealny czas, aby przygotować wszystkie kwestie związane z pochówkiem w Polsce, a także przeprowadzić go sprawnie po tym, jak zwłoki wrócą do naszego kraju.